Dnes je: 06.7.2020 10:09:14, Vítejte na stránkách www.ferrari-classics.cz Vyberte si: Úvod - Oficiální Importér ČR - Automobily k prodeji - Muzea Ferrari - Modely - Classic club - Classics show - Czech classic - Články - Sběratelská Top 15 - Reportáže - Renovace - Fotogalerie renovací - Přehled vyrobených modelů - Fotogalerie Ferrari - Tvůrci Ferrari

 
 
 

Modely

 

Zde se dozvíte něco o modelech a o firmách, které modely automobilů nabízejí.
Pokračujte kliknutím na odkazy.

Modely Terzo Dalia Fotogalerie


Modely Terzo Dalia

Ferrari je automobilová značka jenž se celosvětově proslavila jak na závodních okruzích tak také vysokou kvalitou ruční práce svých produktů, při níž je možno ještě dnes mluvit o doslova práci umělecké. Jednou z těch nejvyhlášenějších je i modelářská firma Terzo Dalia. Zabývá se výhradně kusovou produkcí limitovaných serií motorů a také produkuje modely classics automobilových ikon od Ferrari.


Momentálně má firma v produkci dva motory legendárního automobilu Ferrari 250 SWB v závodní i civilní verzi také legendární dvanácti-válcový boxer Ferrari 312T-F1,který získal s Niky Laudou a Jodym Schekterem tři tituly mistra světa. Všechny tyto motory se dodávají v měřítku 1:3 jsou odlévány ze slitin ze kterých vznikaly jejich originály.

Všechny motory si pak můžete objednat ve dvou variantách a to jak maketu, která představuje daný typ motoru a převodovky tak také maketu s funkčním mechanismem motoru obsahující kompletní mechanismus včetně pístové sady, klikové hřídele, spojky i funkčního gumového řemene na pohon vodního čerpadla či alternátoru! Asi největší senzací modelářské firmy Terzo Dalia je rám z kompletním hnacím ústrojím (motor, převodovka, diferenciál) vyvedený v měřítku 1:3 automobilu Ferrari 250GTO a automobilu Ferrari 250SWB. Model 250GTO z padesáti kusové série je již bohužel vyprodán a najdeteho v těch nejprestižnějších sbírkách automobilů a modelů značky Ferrari na světě!

Díky zastoupení firmy Terzo Dalia se můžete stát majitelem těchto modelů.

www.ferarri-classics.cz

všechna práva vyhrazena

all rights reserved

villa sardegna | Auto Martin | Ferrari Classics