Dnes je: 17.6.2021 01:15:55, Vítejte na stránkách www.ferrari-classics.cz Vyberte si: Úvod - Oficiální Importér ČR - Automobily k prodeji - Muzea Ferrari - Modely - Classic club - Classics show - Czech classic - Články - Sběratelská Top 15 - Reportáže - Renovace - Fotogalerie renovací - Přehled vyrobených modelů - Fotogalerie Ferrari - Tvůrci Ferrari

 
 
 

Modely

 

Zde se dozvíte něco o modelech a o firmách, které modely automobilů nabízejí.
Pokračujte kliknutím na odkazy.

Modely Terzo Dalia Fotogalerie

Italské modely

Na této stránce bychom vás chtěli přesvědčit že Itálie je zemí v níž automobilové modelářství má své dlouholeté kořeny a stejně jako při výrobě automobilů dosáhlo světového věhlasu a uznání. V Itálii dnes existuje řada firem zabývajících se výrobou automobilových modelů. My bychom vám chtěli představit ty jenž ve svém oboru dosáhli maxima a jsou celosvětově uznávané a vyhledáváné.

Firmy jako BBR-Models, MR-Models, Carlo Brianza, Terzo Dalia či Model Plus mají své zákazníky po celém světě a o kvalitě provedení včetně technické dokonalosti, vycházející z faktu že většina s těchto firem úzce spolupracuje s výrobci jako např. Ferrari, Maserati, Alfa Romeo či Lamborghini není třeba pochybovat. Všicni ti z vás jenž měli možnost se s nimi setkat osobně na výstavách či v předních prestižních obchodech s automobilovými modely mi dají za pravdu.

Pokud sbíráte automobilové modely rádi vám zajistíme ze sortimentu daných výrobců jejich špičkové výrobky. U všech daných výrobců je záruka té nejvyšší kvality jejich ruční práce a dokonalosti zpracování.Také jejich limitované série jsou jistou zárukou dobré investice neboť jejich série jsou v mnoha případech 100 až 500 kusové. Příkladem toho jsou modely Michele Contiho které se dnes prodávájí na předních světových aukcích za ceny za které by jste pořídili velice slušný nový automobil!

V naši fotogalerii modelů vám budeme přinášet také novinky od daných výrobců.

www.ferarri-classics.cz

všechna práva vyhrazena

all rights reserved

villa sardegna | Auto Martin | Ferrari Classics