Dnes je: 17.6.2021 01:48:46, Vítejte na stránkách www.ferrari-classics.cz Vyberte si: Úvod - Oficiální Importér ČR - Automobily k prodeji - Muzea Ferrari - Modely - Classic club - Classics show - Czech classic - Články - Sběratelská Top 15 - Reportáže - Renovace - Fotogalerie renovací - Přehled vyrobených modelů - Fotogalerie Ferrari - Tvůrci Ferrari

 
 
 

Classic club
Tato stránka je určena pro ty z Vás jenž jsou skalní příznivci značky Ferrari, miluji jeji historii a vlastní nebo se chystají vlastnit klasické Ferrari. Česká Republika byla v minulosti (20 a 30 léta) velice silnou zemí v níž rozhodně nechyběli významné automobily. Dokladem toho je rozhodně fakt, že tehdejší Československo bylo jednou z mála zemí v níž byla v silné míře zastoupena značka Bugatti a dokonce jsme patřili k zemím ve kterých se tyto automobily vyskytovali v největších počtech na světě!


Po jisté letité izolaci jsme však tato prvenství rychle ztatili a lepší časy pro krásné a vyjímečné automobily přišly až po roce 1989. Když se pak na začatku devadesátých let začaly objevovat první špičkové automobily bylo jasné, že to nebude trvat dlouho a krásná auta na našich silnicích opět uvidíme. Již někollik desítek Ferrari jezdících v ČR je toho dobrou zárukou, ale také v oblasti klasických vozů se nemáme za co stydět. Vozy jako Ferrari 275 GTB či GTS, DINO 206, 246GT, GTS,365 GTB DAYTONA, 250 GT nebo 512BB jsou důkazem toho, že zde rozhodně nechybí lidé jimž tyto legendární automobilové ikony učarovaly a okouzlili je na tolik, že se rozhodli je vlastnit. Pro všechny příznivce klasických vozů z Marranella jsme se proto rozhodli založit klub v němž by jsme se společně účastnili klubových akcí, výstav, vyměňovali si zkušenosti a rady.

Martin Klein

V případě zájmu nás kontaktujte e.mailem.

www.ferarri-classics.cz

všechna práva vyhrazena

all rights reserved

villa sardegna | Auto Martin | Ferrari Classics